Magazyny

Cały sezon 2016/17 Formuły E wyłącznie w Sportklubie

Jedni mówią, że to doskonała alternatywa dla Formuły 1, inni, że to przyszłość motoryzacji i droga, którą za kilka lat podążać będą wszyscy najwięksi gracze w branży motoryzacyjnej. Jakikolwiek sąd obrać, pewnym można być jednego – kto raz zakocha się w wyścigach Formuły E, nigdy już się… nie odkocha. Wszystkie wyścigi sezonu 2016/17 w specjalnych magazynach wyłącznie na antenie Sportklubu.

MŚ w ekstremalnym kajakarstwie tylko w Sportklubie

Próba sił dla największych twardzieli, którzy nie boją się nie tyle walki z przeciwnikami, co zmagań z siłami natury. W sobotę na naszej antenie relacja z dziewiątej edycji Sickline Extreme Kayak World Championship. Tego nie można opisać słowami, to trzeba zobaczyć.

Zapowiedź poniżej. Relacja do 16.00 wyłącznie w Sportklubie.

„Stan Futbolu” od czerwca na żywo w Sportklubie

Miło nam poinformować, że od czerwca program Krzysztofa Stanowskiego „Stan Futbolu” wzbogaci ofertę programową Sportklubu i transmitowany będzie na antenie naszej stacji. Format ten jest programem publicystycznym ukierunkowanym na sport, w szczególności na piłkę nożną. Prowadzący w każdym odcinku zaprasza do studia znanych w środowisku piłkarskim gości, z którymi prowadzi rozmowy na bieżące tematy związane z futbolem.

Inside Grand Prix

Program o najważniejszych seriach wyścigów samochodowych na świecie. Najnowsze informacje techniczne oraz raporty historyczne. Wywiady z kierowcami oraz osobami, które pracują za kulisami.

World of Freesports

Przegląd najświeższych i najbardziej spektakularnych wydarzeń w kalendarzu sportów ekstremalnych. Krótkie relacje z narciarstwa alpejskiego, snowboardu, ekstremalnych spływów kajakowych, występy BMX, freestyle kite surfing, pokazy freestyle motocross, skateboarding. Fascynujące happeningi, zapierające dech w piersiach surfowanie w zagranicznych rajach oraz dokumentalne relacje z życia sportowców.

Mobile 1 The Grid

Magazyn poświęcony w całości sportom motorowym, najważniejszym wydarzeniom na torach wyścigowych. Formuła 1, NASCAR, Indy, DTM, BTCC, Porsche Carrera World Cup, Porsche Mobil oraz wiele innych. Wywiady z szefami zespołów technicznych i logistycznych najważniejszych teamów wyścigowych świata. Najciekawsze momenty najważniejszych wyścigów, sławni kierowcy i zespoły.

Mosconi Cup 2015

Mosconi Cup to turniej bilardowy rozgrywany od 1994 roku pomiędzy drużynami Europy i Stanów Zjednoczonych. W każdym z zespołów udział bierze pięciu zawodników, którzy rywalizują do określonej liczby punktów. Są one zdobywane poprzez wygrywanie spotkań singlowych, deblowych oraz w meczu drużynowym. Pięć poprzednich edycji imprezy kończyło się zwycięstwami bilardzistów ze Starego Kontynentu. W ubiegłorocznej edycji, w 2014 roku, pokonali oni Amerykanów 11:5. Mimo imponującej serii, w całej historii zawodów częściej triumfowali zawodnicy z USA, którzy wygrali turniej dwanaście razy, przy dziewięciu zwycięstwach Europejczyków. Kto będzie górą w tym roku?

World Championship of Ping Pong 2016

Prestiżowa, rozgrywana nieprzerwanie od 2011 roku impreza z udziałem najlepszych pingpongistów na świecie. Jedną z jej największych gwiazd jest Maxim Shmyrev. Rosjanin wygrał trzy pierwsze edycje turnieju, zdetronizowany został dopiero w 2015 roku, kiedy to w finale decydujące spotkanie o złoto rozegrali między sobą Andrew Baggaley i Alexander Flemming. Shmyrev nie oddał jednak korony bezpowrotnie, w tym sezonie znów zaprezentował w Alexandra Palace w Londynie wyśmienitą formę i znów liczył się w walce o końcowy triumf.

Champion of Champions 2015

Prestiżowy, choć nie zaliczany do rankingu snookerowy turniej, na starcie którego rokrocznie gromadzi się cała światowa czołówka. W 2015 roku pula nagród w imprezie wynosiła 300 tysięcy funtów, z których jedna trzecia przypadła w udziale zwycięzcy. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem był aktualny mistrz świata i triumfator poprzedniego UK Championship, Ronnie O’Sullivan. Kolejnymi snookerzystami na liście byli: Mark Selby, któremu przepustkę do Champion of Champions zapewniło zwycięstwo w German Master i China Open oraz Stuart Bingham, Neil Robertson i Shaun Murphy.

EuroPro Tour 2015

Cykl szesnastu imprez rozgrywanych na najbardziej prestiżowych polach golfowych na Starym Kontynencie. Rozpoczął się on w połowie maja od turnieju w walijskim Newport, kolejne imprezy również odbyły się na Wyspach Brytyjskich – głównie w Anglii i Szkocji, cały cykl zakończył się jednak turniejem w Hiszpanii. W przekroju całego sezonu najlepiej i najrówniej prezentował się Jordan Smith, on też był jednym golfistą w stawce Challenge Tour, który zdołał zarobić ponad trzydzieści tysięcy funtów.

Dart: MatchPlay 2015

Dwudziesta druga edycja imprezy od samego początku rozgrywanej w Winter Gardens w Blackpool. W siedmiu poprzednich sezonach zwyciężał w niej Phil Taylor! W 2015 roku Anglik również zaliczany był do grona ścisłych faworytów, zmagania w turnieju zakończył jednak na półfinale. W decydującym o triumfie spotkaniu zmierzyli się jego rodak James Wade i finalista sprzed roku, Holender Michael van Gerwen. Zwycięzca otrzymał w nagrodę 100, a pokonany w finale 50 tysięcy funtów. Cała pula nagród w turnieju wynosiła rekordowe 450 tysięcy.

Partnerzy

Lubisz boks? Oglądaj Fightklub!